WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 WWE Women's Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: WWE Women's Championship   Lun Apr 16, 2012 6:06 am

WWE Women's Championship

Current champion(s):-
Promotion:WWE Romanian
Brand:WWE Roster
Date established:March 12,2007
Date retired:September,15,2009
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Beth Phoenix (6 reigns)
First champion(s):Beth Phoenix
Last champion(s):Eve
Longest reign:Beth Phoenix (333 Days)
Shortest reign:Bianca (76 Days)
Oldest champion:Eve (24 years)
Youngest champion:Bianca (11 years)
Heaviest champion:Eve (83 kg)
Lightest champion:Yo Micutza (39 kg)

List of WWE Divas Champions

Beth Phoenix=6
Eve=3
Bianca=3
Yo Micutza=2
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
WWE Women's Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Retired Belts :: WWE Women's Championship-
Mergi direct la: