WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 WWE Divas Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: WWE Divas Championship   Lun Apr 16, 2012 6:04 am

WWE Divas Championship

Current champion(s):Sophia Angel
Promotion:WWE Romanian
Brand:WWE Roster
Date established:March 12,2007
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Beth Phoenix (10 reigns)
First champion(s):Beth Phoenix
Longest reign:TMG (338 Days)
Shortest reign:Bianca (76 Days)
Oldest champion:Beth Phoenix (24 years)
Youngest champion:Bianca (11 years)
Heaviest champion:Beth Phoenix (83 kg)
Lightest champion:Yo Micutza (39 kg)

List of WWE Divas Champions

Beth Phoenix=10
Eve=5
TMG=5
Bianca=3
Yo Micutza=2
Acadeaua=1
Andreutza=1
Just Do It=1
Sophia Angel=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
WWE Divas Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: WWE Divas Championship-
Mergi direct la: