WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 World Tag Team Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: World Tag Team Championship   Lun Apr 16, 2012 6:02 am

World Tag Team Championship

Current champion(s):-
Promotion:WWE Romanian
Brand:Raw and SmackDown
Date established:March 12,2007
Date retired:April 18,2009
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Shawn Michaels (3 reigns)
First champion(s):John Cena,Shawn Michaels
Last champion(s):Big Show,Chris Jericho
Longest reign:John Cena,Shawn Michaels (233 Days)
Shortest reign:Limp Bizkit,Killer Zm (16 Days)
Oldest champion:John Cena (26 years)
Youngest champion:Killer Zm (12 years)
Heaviest champion:John Cena (123 kg)
Lightest champion:Limp Bizkit (39 kg)

List of World Tag Team Champions

Shawn Michaels=3
Roosevelt=2
John Cena=2
Limp Bizkit=2
Killer Zm=1
Chris Jericho=1
Big Show=1
Rey Mysterio=1
Alex Boss=1
Azot=1
G22=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
World Tag Team Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Retired Belts :: World Tag Team Championship-
Mergi direct la: