WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 Cruiserweight Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: Cruiserweight Championship   Lun Apr 16, 2012 5:54 am

Cruiserweight Championship

Current champion(s):Sageata
Promotion:WWE Romanian
Brand:WWE Roster
Date established:March 12,2007
Date retired:January 31,2009
Date back:December 1,2012
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Zack Ryder (13 reigns)
First champion(s):CM Punk
Last champion(s):Zack Ryder
Longest reign:The Pro (253 Days)
Shortest reign:The Undercover (66 Days)
Oldest champion:BlackHenzo (19 years)
Youngest champion:CCA Bonzai (16 years)
Heaviest champion:The Pro (80 kg)
Lightest champion:The Undercover (41 kg)

List of WWE Cruiserweight Champions

Zack Ryder=13
The Pro=5
The Undercover=5
BlackHenzo=4
CCA Bonzai=4
Killer Zm=3
Armin Van Buuren=2
Hunter=2
Vasilevski=1
CM Punk=1
Sageata=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
Cruiserweight Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: Cruiserweight Championship-
Mergi direct la: