WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 ECW Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: ECW Championship   Lun Apr 16, 2012 5:38 am

ECW Championship

Current champion(s):FZR ForzaRapid
Promotion:WWE Romanian
Brand:ECW
Date established:March 12,2007
Other name(s)
Unified World Heavyweight Championship

Statistics
Most Reigns:The Evolution Men (6 reigns)
First champion(s):Christian
Last champion(s):FZR ForzaRapid
Longest reign:Killer 35 (245 Days)
Shortest reign:Diamant (5 Days)
Oldest champion:The Evolution Men (39 years)
Youngest champion:The USA Men (14 years)
Heaviest champion:The USA Men (80 kg)
Lightest champion:Stefan Frags (34 kg)

List of ECW Championship

The Evolution Men=6

The USA Men=4
Christian=4
Puyutz Ucigas=4
The Undercover=3
Gryzly=3
Hellboy=2
The Fight=2
Dark Men=2
Victor Lin=2
Sanek Kitroshka=1
The Boom=1
R Funky=1
Cappo dei Cappi=1
Mark Henry=1
Killer 35=1
The Luiz=1
Ezekiel Jackson=1
Killer Zm=1
Diamant=1
FZR ForzaRapid=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
ECW Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: ECW Championship-
Mergi direct la: