WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 WWE Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: WWE Championship   Lun Apr 16, 2012 5:19 am

WWE Championship

Current champion(s):CM Punk
Promotion:WWE Romanian
Brand:Raw
Date established:January 1,2006
Other name(s):
WWE Romanian Heavyweight Championship
WWE Heavyweight Championship

Statistics
Most reigns:John Cena (17 reigns)
First champion(s):Ghost
Longest reign:John Cena (370 Days)
Shortest reign:Killer Zm (15 Seconds)
Oldest champion:Undertaker (32 years)
Youngest champion:FZR ForzaRapid (13 years)
Heaviest champion:Big Show (170 kg)
Lightest champion:DarkCris (39 kg)

List of WWE Champions

John Cena=17
Blackinn=15
FZR ForzaRapid=11
Ghost=11
Randy Orton=9
The Pro=8
The Rock=8
CM Punk=8
Triple H=7
Kane=6
Respect=4
Alberto del Rio=2
Sheamus=2
Hellboy=2
Batista=2
The Evolution Men=1
The Miz=1
G22=1
Rey Mysterio=1
Gryzly=1
CCA Bonzai=1
Snk=1
DarkCris=1
Chris Jericho=1
Victor Lin=1
Chris Parker=1
Killer Zm=1
Andu Markeloff=1
Deezy HD=1

Older Spinners


Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
WWE Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: WWE Current Belts :: WWE Championship-
Mergi direct la: