WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 RWF Light Heavyweight Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: RWF Light Heavyweight Championship   Dum Ian 13, 2013 11:57 pm

RWF Light Heavyweight Championship

Current champion(s):-
Promotion:RWF
Brand:RWF Roster
Date established:January 1,1999
Date retired:December 31,2005
Other name(s)

Statistics
Most Reigns:Blackinn,Killer 35,The Luiz (3 reigns)
First champion(s):Chris Jericho
Last champion(s):Blackinn
Longest reign:Ghost (431 Days)
Shortest reign:The Luiz (45 Days)
Oldest champion:Killer 35 (19 years)
Youngest champion:Andrew Ronald (15 years)
Heaviest champion:Taurus (99 kg)
Lightest champion:Andrew Ronald (78 kg)

List of RWF Light Heavyweight Champions

Blackinn=3
Killer 35=3
The Luiz=3

Ghost=2
Hellman=2
Andrew Ronald=2
Jack Ronald=2
Chris Jericho=2
Taurus=1
Tygrutz=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
RWF Light Heavyweight Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: RWF Belts :: RWF Light Heavyweight Championship-
Mergi direct la: