WWE Romanian

WWE Romanian
 
AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 
 

 RWF Intercontinental Championship

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin


Mesaje : 180
Data de înscriere : 10/04/2012

MesajSubiect: RWF Intercontinental Championship   Dum Ian 13, 2013 11:47 am

RWF Intercontinental Championship

Current champion(s):-
Promotion:RWF
Brand:RWF Roster
Date established:January 1,1999
Date retired:December 31,2005
Other name(s)
RWF Intercontinental Heavyweight Championship

Statistics
Most Reigns:Andrew Ronald (15 reigns)
First champion(s):Hellman
Last champion(s):Andrew Ronald
Longest reign:Andrew Ronald (331 Days)
Shortest reign:Mark Henry (45 Days)
Oldest champion:Diamant (23 years)
Youngest champion:Andrew Ronald (15 years)
Heaviest champion:Big Show (144 kg)
Lightest champion:Andrew Ronald (78 kg)

List of RWF Intercontinental Champions

Andrew Ronald=15
Hellman=10
Diamant=6
Jeff Hardy=5
Shawn Michaels=4
Roosevelt=4
Blackinn=4
Christian=2
Pipometru=2
Ghost=1
Big Show=1
Mark Henry=1
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://wwero.forumz.ro
 
RWF Intercontinental Championship
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
WWE Romanian :: RWF Belts :: RWF Intercontinental Championship-
Mergi direct la: